XXI a. kasdienybės dienoraštis

Kas atsistatydins po mitingo prie Seimo?

Nors dar reikia sulaukti visų faktų, teisėsaugos institucijų išvadų, tačiau aišku viena – atsistatydinti dėl nesuvaldytos situacijos privalo arba organizatorių (profsąjungos) vadovas, arba alternatyviam mitingui dirigavę lyderiai (Paleckis+), arba situacijos laiku neutralizuoti nespėjusių (viešojo) saugumo darbuotojų vadovai. Sprendimas privalo būti padarytas, vos tik bus surinkti visi faktai ir išaiškės visų veiksmų seka

10 Comments

 1. troy

  Paleckis. Pradžiugintų.

 2. Vidmantas

  Paleckis turi iš kur atsistatydinti? :-))

 3. Rokas Arbušis

  tai tam paleckiui vadovavo 🙂 arba aš kažko nemačiau.
  o policijos žaliūkai dirbo normos ribose. juk praktikos tai neturi.

 4. Rokas

  Na vargu ar čia galima taip kategoriškai teigti ir reikalauti kažkieno atsistatydinimo. Kadangi pats į riaušes atskubėjau joms jau įpusėjus, bet iš buvusių kolegų pasakojimų susidariau gan aiškų vaizdą apie įvykius.

  Kaltinti profsąjungų vadovų ir neformalių lyderių (Paleckio) nelabai reikėtų ir tie, ir tie siūlė mitinguotojams eiti prie vyriausybės (Paleckio žodžiais tariant “pas Kubilių”)dalis išėjo, kai kas nepakluso…

  Tai, kas liko toli gražu nepriminė nei solidarumo atstovų, nei “frontininkų” – gauja išgėrusių rusakalbių jaunuolių, bei kaip nekeista, įvairių Lietuvos futbolo klubų šalikais ar anarchijos pakabukais pasidabinę asmenys.

  Kalbant apie policiją, tai vienintelė klaida, kurią įžvelgiu jų veiksmuose, tai, kad jie nebandė kalbėtis su minia ir suvaldyti situaciją žodžiais.

 5. Aidas Puklevičius

  Aš seniai sakiau, dėl visko kalti EBSW, Loputis ir Kastujevas, suvėlę tokį jovalą futbolo ultrų galvose 🙂
  Kol FBK Kauno (ok, jie labai jau nedaug turi gyvosios jėgos) fanai trankytis su Ekrano ir Vėtros fanais (įdomu, jie galėtų išstatyti bent vieną rusų bylinų bogatyrių?), tol ir bus sveika futbolo fano agresija nukreipiama klaidingais klystkeliais 🙂

 6. Rokas

  Kaip prakalbama apie atsistatydinimą aš vis pagalvoju kas čia per principas – prišikai – turi išeiti. Na ir nesamonė – Ar jūs iš tuolate išeinate nenuleidę vandens? Gal jei kažkas padaro kažką ne taip, tai tegu jis tai ir sutvarko? O tada jau galim šnekėti ką su juo daryti, kad tai nepasikartotų.

 7. ztkp.lt (Gytis)

  kubilius

 8. gedas

  as manau kat ka mes patis tie kurie rinko seimunus ir kalti.o po iviko kulokais niekas nesimusa o zaisdas gydos

 9. stb

  atsistatydinti turetu valinskas. nekontroliuoja situacijos ir netgi nenori to daryti…meluoja ir laiko liaudi mulkiais. pietautojas atsirado:) prisikrove i kelnytes :)) beje riauses kita kart ko gero bus jau ne prie seimo, o prio pilkuju kapitalizmo apologetu dvaru sienu:)

 10. vit

  kubilius ir valinskas atsistatydinti turetu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *