XXI a. kasdienybės dienoraštis

Trigalvio slibino (LE, RST, VST) komunikacija naudoja neetiškas technologijas

Bene dažniausiai pasitaikantis neetiškų komunikacijos technologijų požymis – концы в воду. Būtent taip galima apibūdinti sekmadienį (11.11, laidos žymeklis 07:55) TV3 „Savaitės komentaruose“ paskelbtą ir vakar premjero Gedimino Kirkilo pagarsintą naujieną apie veiksmų planą prieš Trigalvį slibiną.

 • Jeigu jau (premjero teigimu) veiksmų planą žino VSD, tai kodėl apie jį praneša TV3?
 • Kodėl skleidžiama dūmų uždanga ir nenurodomi konkretūs asmenys, jeigu atskiri veiksmų plano veiksmai atitinka atskirų politikų elgesį?
 • Kodėl nėra skelbiama, kas veiksmų plano autoriai ir užsakovai?
 • Kodėl neįvardinamos interesų grupės, kurioms būtų naudinga sužlugdyti Trigalvio slibino kūrimą?
 • ir t.t. ir pan.

O svarbiausia – kodėl Trigalvio slibino galvos nediskutuoja dėl keliamų klausimų pagrįstumo, o juos bando atmesti kitais pagrindais?

Elegantiškas „VP dešimtuko“ ir socialdemokratų tandemo žingsnis, tačiau, kaip ir visos neetiškos technologijos, pernelyg trumpalaikis, kad tie susimokę ir nupirkti Trigalvio slibino priešai jo neperkąstų 🙂

2 Comments

 1. Gavelis

  Visiškai pritariu tavo nuomonei. Man lygiai taip pat atrodo ši situacija. Po tokių pranešimų dabar galės bet kurią informaciją susijusią su netinkamu esamo VST, RST ir LE turto vertinimu, neaiškiais sandoriais ir panašiai pakišti po "noru sužlugdyti trigalvio slibino projektą".

  Be to įvertinant VP grupės galias, tai nesistebiu, kad VŽ, Lietrytis ir kiti leidiniai smagiai iškomunikavo papildomai šią žinią.

  Be to panašu, kad Kirkilas nelabai dar moka meluoti, bet iš jo mimikos jautėsi, kad jis ne visiškai įsitikinęs tuo ką pats pasakė.

 2. Anonymous

  "pagristumo" – pagrįstumo

  Sėkmės
  🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *