XXI a. kasdienybės dienoraštis

„Vilniaus diena“ apie virtualias pažintis

Kol kas dar neišsiaiškinom, tačiau kažkokiais būdais „Vilniaus dienos“ „Šeimos“ priedą ir konkrečiai Astą Cibienę pasiekė žinia, jog su nuostabiausia moterimi šiame pasaulyje susipažinau internete. Pasitarę nusprendėme, jog vieną kitą paslaptį papasakoti galime, tai vasario 13 pasirodė straipsnis apie mus – „Virtualios pažintys sugriauna barjerus“. Sunku vertinti istorijas apie mus pačius, todėl pasakysiu, jog kitas panašus pasakojimas apie Rasą ir Tomą tikrai buvo įdomus – gražios istorijos skleidžia gėrį, tas nepaneigiama.

O savo ruožtu galiu tik papildyti, jog vis mąstau, kaip čia gražiai padėkojus anuometiniam „Lietuvos telekomui“ už www.ieskok.lt projektą ir tuo metu jį prižiūrėjusiems. Gal atsilieptų patys?

5 Comments

 1. troy

  Nieko nuostabaus. Aš savo Balkanų moterį irgi inete radau…

 2. Aistė

  Patiko mintis, kad nerimtų, o taip pat ir rimtų ar net labai įdomių, žavių ir ypatingų žmonių gali sutikti bet kur – tiek klube, gatvėje, draugų vakarėlyje, tiek ir virtualybėje. Visiškai tau pritariu.
  Pati interneto platybėse praleidžiu didžąją dalį savo laiko, tad čia ssuipažinti ir bendrauti su žmonėmis man jau tapo visiškai įprasta. Be to, dažnokai pastebiu, jog virtualios pažintys turi tendenciją rutuliotis į šį tą daugiau…
  Išties nėra sunku gan greitai neblogai pažinti žmogų, kasdien su juo bendraujant virtualiai. Jei abu niekuo neapsimetinėja, bendrauja drąsiai, atvirai ir, kaip tu sakai, dargi “stygos pradeda panašiai virpėti”, tuomet net ir rimtai susižavėti galima. Tik įdomiausias virtalias pažintis vis tik dėrėtų perkelti ir į realybę 🙂

 3. Rokas Arbušis

  heh… virtualybės meilės kelius ir klystkelius praėjau. tik finalas ne toks laimingas. bet džiaugiuosi už tuos, kurių – laimingas.
  aš gi ne tas, kuriam blogai, kai kam nors gerai 🙂

 4. nmcn

  Liūtaurai, “anuomet” ieškok.lt ir takas.lt tebuvo partneriai – tai ne LT produktas 🙂

 5. To nmcn

  Ieskok.lt LT produktas 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *