XXI a. kasdienybės dienoraštis

Versija: Lubio tylėjimo kaina

Šiandien šio tinklaraščio skaitytojai iš Gedimino pr. 11 nukreipė mintį į naują sąmokslo teoriją. Jeigu pamenat, sausio 21 dieną buvau surašęs sklandžiusius gandus, jog Bronislovui Lubiui už tylėjimą „Leo LT“ kūrimo metu buvo pažadėta:

 1. versija A – ES struktūrinių fondų parama (~150 mln. Lt) naujai krantinei Klaipėdos uoste;
 2. versija B – sėkmingai suformuotas Trigalvis slibinas iš Lubio nupirks hidro elektrines.

Dabar, remdamasis virtualiais pėdsakais, kuriais atėjo vienas lankytojas, sąmokslo teoriją papildau trečiu variantu: Versija C – Lubys už tylėjimą gaus dalį būsimojo suskystintų dujų terminalo ir/ar „Lietuvos dujų“ akcijų paketo kontrolę.

Naujajai versijai reikėtų surasti tik paaiškinimą dėl „Achemos grupės“ spaudos reklamų, kuriose senų elektros laidų fone žaislinis LIŪTAS nasruose laiko ŽINIASKLAIDĄ. Alegorija aiški – Lubys (stebėtojų tarybos narys) mato, jog „Leo LT“ kontroliuoja žiniasklaidą. Reklamos maketų dydžiai įspūdingi, pamatė daugelis, tačiau rezonanso nebuvo. Tie, kurie nasruose, neprisipažino. Kiti nesuprato? O gal tokių nėra?

P.S. beje, šviežia žinia apie SBA potraukį infrastruktūros projektams (t.y. kelių remontui ir tiesimui) kelia dar vieną versiją, jog SBA už tylėjimą gavo šį didžiulį pajamų srautą.

P.P.S. ne paskutinėje vietoje ir milijoninė VMI dovana Lubiui jubiliejaus proga dėl nesumokėtų mokesčių.

4 Comments

 1. DK

  Konspiratorius. O ka gavo MG Baltic?

 2. Liutauras

  dėl MG buvau pakartojęs dvi versijas – super sąlygas Stumbro produkcijai ir “Lietuvos paštą”. atrodo, abi jos nepasitvirtino

  tačiau pastebėčiau, jog būtent MG nuosekliai oponuoja tiek tiesiogiai, tiek netiesiogiai, už ką Mockus buvo liuosiai apšmeižtas, esą bendradarbiauja su KGB

 3. DK

  Pasitikrink viena fakta – kada pasirode Achemos liutuko reklama ir kada Leo LT pavadinimas buvo viesai pristatytas. Idomu kaip laike jie prasilenkia?

 4. Liutauras

  pavadinimą pristatė ūkio ministras dar gal kovą/balandį, o reklama išėjo rugsėjį/spalį

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *