XXI a. kasdienybės dienoraštis

Kiek JAV godumas kerta per mūsų kišenę?

Tsakant, apie minus 15% portfelyje dar atrodo visai normaliai, kai jau net nežinai, kur tas dugnas rinkose, ane? Tik visiškai nesuprantu, kur išeina pasitraukiantieji?

8 Comments

 1. tomukas

  i kojines

 2. bruno

  nu tu ir duodi. ieško, kur uždirbti dar pinigų, kad ir vėl įdėtų. gi negali amžinai nesisekt. o didžiausią mano juoką sukėlė semantinis toks dalykas – paimk dabar paskutinį sakinį, copy/paste į notepad’ą ir pasižiūrėk atidžiau, ko klausi 🙂

 3. Viktoras

  Physical commodities. Tai kas vyksta dabar su JAV godumu neturi daug bendra.

 4. DK

  Niekur pinigai nedingo Liutaurai. Yra ten, kur visada ir buvo, tik piramide griuna. Ir dar uzsivos, kad 15% tau atrodys juokas.

 5. Liutauras

  tomukai, kojinėse % neauga

  bruno, nu jo 🙂

  Viktorai, pvz Vakaruose? Lietuvoje? dėl godumo – tai nori pasakyt, kad visi tokie genijai ir nematė esminių klaidų skaičiavimuose ir prognozėse?

  DK, aš suprasčiau dėl kokių aprangos, ūkio banko ar pan., bet sąlyginai sveikas ir su perspektyvom verslas kaip Teo – kas iš jo traukiasi? skolintas kapitalas? tai bet nejaugi tiek smarkiai lošiančių ‘va bank’? (per pora savaičių iki 10 mln. litų iš šitos akcijos “ištraukta”)

 6. Viktoras

  Liutaurai, ne godumas, bet baimė.

  Turėjau galvoj, jog nereikia darytis į JAV, jei nori pamatyt kiek žmonių ėmė paskolas, kurias tik teoriškai galėtų atiduoti per 30 metų, pirko būstus, kurie kainavo daug daugiau negu jų reali vertė etc. e.g. islandų skola 4x FX rezervo, europos bankų prekyba ABS, europos regulatory arb su AIG etc. irgi ne dėl to, kad JAV godūs.

  Akcijų kainos tiek apskritai, tiek panikos metu nedaug bendro turi su kompanijos fundamentals, tad tikriausiai neverta nagrinėti ar tai sveikas verslas ar ne. Žinoma, po kurio laiko galbūt jos atsities greičiausiai, bet kaip sakė Jonas ‘in the long run, we’re all dead’.

 7. troy

  Galvokime kaip Ekleziastas.
  Viska šitas jau buvo ir viskas praeis. Vakarų civilizacijos žmonės išmoks vartoti tiek kiek uždirba. Teisinga Dievo ranka per krizę tik apnaikins visokius parazitus kaip finansiniai tarpininkai et cetera.
  Mes nemirsime, tik tapsime sveikesni.

 8. Mindaugas U.

  Liutaurai,

  Kaip ir pats sakai, verslas gal ir OK, bet klausimas ar pinigai kaip tokie dar turi kokia verte? Ar cituojant Sorosa , jie vis dar soka, nors muzika senai nutilo …

  O tada atsakyk i klausima, ar LT fondai ar net uzsienio fondai, kurie pirko nelikvidzias pozicijas ( kaip pvz vakar buvo, kad kai kuriu poziciju niekas nepirko, o siandien tu paciu poziciju niekas neparduoda 🙂 ) turi pakankamai laisvu lesu, kad atsiskaityt su pasitraukianciais is fondu ? jei ne tai tenka parduoti ta ka perka uz bet kokia kaina 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *