XXI a. kasdienybės dienoraštis

Vieneri vedybiniai metai

Kaunas, 2008, vestuvių metinėsŠiandien sukanka lygiai vieneri metai, kai viešai vienas kitam pažadėjom būti kartu. Ar suspėjom tuos metus pastebėti? Suspėjom! Turbūt svarbiausia, jog suspėjom vienas kitą pastebėti, o ne tik bėgti nuo darbų iki parduotuvių lentynų ar nuo švenčių iki saldaus rytinio miego.

Jeigu kas dar abejojat, jog šeima yra geriausias sprendimas, tai galiu asmenine patirtimi pasidalinti – gyvenimas tik gerėja. Nors jau senokai palikęs mamos ir tėčio namus turėjau daaaug laisvės ir ne mažiau įdomių akimirkų, tačiau tik atradęs savo antrą pusę galiu džiaugtis, jog tos akimirkos tęsiasi ir nėra tik pavieniai saulės šyptelėjimai.

Tuo pat metu gyvenimas kartu – tai ir nauja atsakomybė, ką reikia ne tik patirti, bet ir atitinkamai keistis. Pareiga gerbti savo artimiausią žmogų išoriškai gali būti sunki, tačiau kartu itin prasminga. Tas prasmingo kelio jausmas ir veda pirmyn, smagioms akimirkoms kartu suteikia nepajudinamą pamatą.

4 Comments

 1. Kestas G.

  su kuo ir sveikinu 🙂

 2. stb

  dar tau viskas priesakyje:) kai paauginsi pora lialiuku ( reksniu )(ir be uosviu pagalbos) ir praeis kokiu meteliu 15 tada ir ziuresime ….dabar tau linksmybiu ir gyvenimo del saves metai. pamenu ,pamenu

 3. Viktoras

  Sveikinu!

 4. kolegė

  Prisidedu prie sveikinimų ir pritariu toms geroms mintims, kurias išdėstei apie santuoką!

  sutapimas – mes irgi rugpjūčio 18 atšventėme vedybų pirmąsias metines 🙂 ir tie metai tikrai buvo patys gražiausi mano gyvenime, nes namuose apsilankė pilnatvė.
  anksčiau toli gražu nebuvau vedybų fanė, tačiau šiandien, būdama su savo žmogumi ir gyvendama santuokoje turiu pripažinti, jog šis institutas tapo svarbiausia visuomenės ląstele ne šiaip sau – santuoka tikrai pakeičia gyvenimą, leidžia rasti savyje kur kas daugiau tvirtybės, ištikimybės ir atsakomybės prado, bet svarbiausia – santuoka verčia abu žmones tobulėti ir atskleisti savo gerąsias savybes.

  p.s. žinoma, santuokos kritikai iš karto pastebės – bet santuokoje atsiskleidžia ir negražiausios žmogaus savybės 🙂 tačiau atsakymas man jau atrodo aiškus – kartu išlieka tik tie, kurie sugeba tobulėti, drauge augti ir ugdyti gražius tarpusavio santykius, kas dieną stengtis būti geresniam žmogui, kurį pasirinkai savo gyvenimo partneriu…

  Dar kartą sveikinu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *