XXI a. kasdienybės dienoraštis

Česlovas Iškauskas tapo tinklaraštininku

Česlovas Iškauskas, blogas, tinklaraštisUžsienio įvykiai. Retam kuriam bent truputį politika ir užsienio reikalais besidominčiam šie žodžiai neteikia jokių sąsajų su Česlovu Iškausku. Man asmeniškai tai labai smarkiai susijusios sąvokos.

Šiandien atradau, jog Česlovas Iškauskas pradėjo savo tinklaraštį www.iskauskas.lt.

Kažkada sakiau, jog tinklaraščių jėga smogs tada, kai juos pradės rašyti pagrindiniai skiltininkai. Saulius Stoma pradėjo, paskatintas delfi.lt, Tomas Čyvas pasikeitė kartu su balsas.lt, Leonidas Donskis akivaizdžiai susidomėjo.

Česlovo Iškausko žingsnis – tai jau labai gera žinia, jog perversmas tampa RIMTAS!!!

11 Comments

 1. Žmogus, turintis ką pasakyti

  Būtinai užsiprenumeruosiu 🙂

 2. Andrius

  Ten tiek pat tinklarastis, kiek vanduo alkoholis.

  Talpina savo portalu strp. vienoej vietoje ir dergia tinklarascio varda

 3. Liutauras

  Andriau, visiškai nesutinku – lygiai tokia pati pradžia į tinklaraščius buvo ir mano kelyje. Beveik metus tinklaraštyje tiesiog archyvuodavau kitur skelbiamus straipsnius.

 4. Andrius

  Butent tu irgi tuomet nebuvai tikras tinkalrastininkas.

  Jeigu nerasai tinklarascui tinklarascio skaitytojams, o tik kaupi straipsnius kuriuos rasei portalams, tai koks cia tinkalrastis?.

  Jokio tinklo sasajos tik rastas. Talpykla ar dar kas bet tik ne tinklarastis.

 5. Simas J

  Andriau, įdomu būtų įšgirsti tavo apibrėžimą, kad yra tinklaraštis? Mano supratimu – tai puslapis, kuriame autorius dalijasi savo asmeniniu patirimu, nuomone, įšgyvenimais ir dar galybe dalykų. Todėl visiškai nesvarbu, ar tie jo straipsniai bus paskelbti kur nors kitur – svarbu, kad tai būtų jo asmeninė nuomonė, arba kitaip sakant – kad jaustųsi kuo tinklaraštininkas kvėpuoja ir kaip mąsto. Pvz., jei L.Donskis surinktų visus savo straipsnius į vieną vietą ir publikuotų juos internete – manyčiau tai yra tinklaraštis (blogas), nepaisant to, kad tie jo straipsniai skelbiami ir kitur.

 6. Č.I.

  Dėkoju Liutaurui už trumpą lakonišką įvertinimą. Mano Blogas nėra tobulas, tai tik pradžia, kuriai suagitavo sūnus.Kol kas ten archyvuoju publikacijas, bet yra ir jaunų metų poezijos, bus ir senų prozos bandymų, bet iki tikro dienoraščio dar neprėjau… Ką gi, kritikuokit, sudirbinėkit, man tai bus tik į naudą… tik ne taip piktai ir žeminančiai, kaip kartais būna kituose portaluose…

 7. Andrius

  Pradžiai būtų gerai jei eitų komentarus ten rašyti, nes antispam tik trukdo – neveikia ir nieko neina įrašyti.

 8. Liutauras

  Andriau, aš norėčiau, jog visi gyventume kaip Kristus mokė, tačiau idealas visada yra siekiamybė. man tiek pat svarbūs bei džiugina ir pradedantieji, ir radikalūs, ir tik skaitantys tinklaraščius

  Č.I., sėkmės! tikrai iš asmeninės patirties žinau, jog iš pradžių susitaikyti su interneto purvais yra labai sunku, bet paskui tai tampa natūralia dalimi. juk troleibuse kartu važiuojantis БОМЖ’as taip pat smirdi… tačiau jis yra tos pačios žemės gyventojas, kuriam likimas lėmė gyventi kitaip. tik savo pavyzdžiu darydami kitaip galime mažinti tokių žmonių skaičių

 9. Andrius

  Čia aš БОМЖ’as ?

  Idealas yra vienas, o kriterijai daiktus vadinti tikrais vardais egzistuoja ir be to neapsieisi, juk vežimo nepavadinsi automobiliu, vien todėl, kad jis turi keturis ratus.

 10. Liutauras

  Andriau, tikrai ne 🙂

  o kokius kriterijus siūlytum?

 11. Lina

  baikit pyktis 🙂 aciu, kad paskelbei. Bet kokiu atveju, zmonus kalba is savo lango i pasauli. Be abejo, truksta linku, dialogo, gal but rezonanso i kitu pasakytas mintis, bet gera pradzia puse darbo. Pakantumo, kolegos pensininkai blogeriai 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *