XXI a. kasdienybės dienoraštis

[slibinas info] sekmadienį parašai bus renkami prie „Akropolių“ ir „Maximų“

Piliečių iniciatyvinė grupė, renkanti parašus prieš neskaidrų, finansiškai nepagrįstą ir valstybei bei jos piliečiams akivaizdžiai žalingą įstatymą, numatantį perduoti 40 proc. Lietuvos energetikos sektoriaus “Maximos” savininkams, sekmadienį, balandžio 27 dieną organizuoja parašų rinkimą didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Parašai bus renkami sekmadienį nuo 13 iki 15 valandos prie “Akropolių” Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, taip pat prie “Maximos” parduotuvių Šiauliuose, Alytuje ir Telšiuose.

Jei Tau rūpi, kas G.Kirkilo Vyriausybė daro su Tavo į valstybės biudžetą sumokėtais pinigais, jei nenori, kad kiti pelnytųsi Tavo ir Tavo vaikų sąskaita, paremk iniciatyvinės grupės siūlomą įstatymo projektą. Pasirašyk prieš “Leo LT” steigimą ir įrodyk Seimo narei Birutei Vėsaitei ir kitiems panašiems į ją, kad traukinys dar nenuvažiavo ir kad net pasirašius sutartis dėl “Leo LT” steigimo, neskaidrus projektas dar gali būti sustabdytas.

Nenumok ranka, išreikšk savo nuomonę, ateik ir pasirašyk. (Nepamiršk, jog pasirašant reikia asmens kodo)

Lauksime Jūsų.

Iniciatyvinė grupė

[originalus šaltinis]

[mus palaiko ir „Vilniaus Akropolis“ :)]

3 Comments

  1. Julija

    Kodėl šiais informacinės visuomenės laikais, norint išreikšti savo nuomonę, privalu atvykti būtent prie Akropolių ir būtent sekmadienį 13:00-15:00… Ar tikrai Iniciatyvinės grupės tikslas surinkti reikiamą kiekį parašų?

  2. Julija

    http://www.slibinas.lt/kurpasirasyti.php

  3. Liutauras

    Julija, tą sekmadienį tai buvo “smūginė” akcija visoje Lietuvoje. Beje, gana vykusi – per dieną surinkta apie 3 tūkst. parašų! o vietų, kur buvo galima pasirašyti sąrašas iš tiesų tas – kur nuosekliai, kur pasyviau, tačiau piliečiai dirbo, ačiū jiems!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *