XXI a. kasdienybės dienoraštis

Mes galime!

Nors šiomis dienomis turėjau visus slibino gimdymo sunkumus stebėti truputį iš šalies, tačiau tai netrukdo džiaugtis ta sniego gniūžte, kuri ritasi į priekį.

Tai, kad Lietuva yra laisva ir interneto žiniasklaida išgelbės pakliuvusius į tradicinės spaudos, visagalės televizijos vilkduobę, gerai aprašė „DievųŽiniasklaidos“ tinklaraštis.

Net jeigu Artūras Račas teisus ir šį kartą pralaimėjome ar net, kaip kaltina Audrius Matonis, jeigu nesugebėjome išgirsti krautuvininkų, „Lietuvos ryto“ ar kieno nors kito argumentų (norėtųsi replikuoti, kad iki šiol nedarėme jokių išvadų – tik uždavėme klausimus, kurių mūsų tarnai sutartinai nepastebėjo, ir į kuriuos reikalaujame atsakymų).

Nors negaliu kartu su kitais 25 tūkstančiais pasirašyti laiško Prezidentui (tekste pateikti siūlymai man atrodo per radikalūs, itin abejoju referendumo būtinybe), tačiau ši minia man leidžia džiaugtis, jog mes dar galime susigrąžinti Lietuvą sau!

Simono sugėdintas, nutariau pasirašyt… Tik padarau šias išlygas – nepritariu šio laiško 2 punktui (nedrįstu taip teigti, neturėdamas konkrečių įrodymų, jog krautuvininkai privertė pakelti elektros kainas ir tai iš esmės padidino infliaciją), ir 2-am reikalavimui surengti referendumą (tai būtų nepagrįstas lėšų švaistymas – minimalus nuomonių tyrimas duotų į kaulus vienareikšmiškai).

6 Comments

 1. stb

  kas tau ten per daug radikalu?
  pradedi jau nervuoti gerbiamas.
  rashinejai straipsnelius ,raginai.
  liaudis sujudo sukruto, bando kazka pakeisti.
  atsirado dar vienas su savo nuomone jomajo.
  gali po galais vieningai pasirashyti ? ar verkshlensi toliau?

 2. stb

  ir papildomai.
  kai uz kazkokius sumautus estus tai prisikaishiojote baneriuku i savo tinklapius. o uz savo valstybes ateiti pasijudinti negalit…su tokiais kaip jus sajudziu NEbutu buve.mano karta buvo drasese.faktas

 3. Liutauras

  stb’ai, perskaičiau, pamąsčiau ir sureagavau

 4. kostia

  viskas gerai, Liutaurai. Praspirs Prezidentas gariūninkus su visais jų liūtais ir kitais demonais.
  Tik nenuleisk rankų. Skelbk bent asmeninį ‘ maximos” boikotą, kokį skelbiu aš jau porą mėnesių. Nors kaip geras pijarščikas galėtum nepatingėt ir ką nors plačiau sugalvot.

 5. Dovydas Sankauskas

  Aš irgi nesutinku beveik nei su vienu peticijos punktu. Kai kurių punktų „išvedinėjimai“ nelabai logiški. Peticija per daug rėksminga ir atsiduoda bukumu. Bet su pagrindiniu reikalavimu sutinku: Liūtui – NE. Todėl ir pasirašiau.

  Ir apskritai reikėtų akcijos „Vieną savaitę nieko nepirk iš Maximos“. Manau, suveiktų.

 6. Vaidas

  Mano supratimu visa esme NDX gaunamu akciju kiekis, visa kita smulkmenos. NDX sutinka deretis del visko, tik ne del akciju kiekio, irasyti bet ka i sutartis, tik nelieskite turimu akciju kiekio. Jie geria nukreipia demesi i smulkmenas. bet juk esme gaunamu akciju kiekis. realiai inertinus ju turta ir ktiu dvieju bendroviu turta NDX patys pasitrauktu arba nebeliktu intereso.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *