XXI a. kasdienybės dienoraštis

Biblija apie verslumą…

Įdomių minčių yra atskirų autorių darbų rinkinyje, kurį esame įpratę vadinti Šventu Raštu. Pora iš jų radau idealiai tinkančių laukinio kapitalizmo verslininkams ir šiaip visiems žmonėms.

Apd 5

Ananijo ir Sapfyros apgaulė1 Vienas vyras, vardu Ananijas, su savo žmona Sapfyra pardavė žemės sklypą. 2 Žmonai pritariant, jis pasiliko dalį gautų pinigų, o kitą dalį sudėjo prie apaštalų kojų. 3 Petras paklausė: „Ananijau, kodėl šėtonas užvaldė tavo širdį? Kodėl gi tu pamelavai Šventajai Dvasiai, pasilaikydamas dalį gautų pinigų? 4 Argi negalėjai sklypo sau laikyti ir argi pardavęs negalėjai laisvai tvarkytis? Tad kam gi taip sugalvojai savo širdyje? Juk tu pamelavai ne žmonėms, bet Dievui!“ 5 Išgirdęs tuos žodžius, Ananijas sukniubo ir mirė. Didi baimė pagavo visus tai girdėjusius. 6 Keli jaunuoliai pakilo, suvyniojo marškomis kūną, išnešė ir palaidojo.

7 Po kokių trijų valandų atėjo Ananijo žmona, kuri nežinojo, kas buvo atsitikę. 8 Petras ją paklausė: „Pasakyk man, ar už tiek pardavėte sklypą?“ „Taip, už tiek“, – atsakė ji. 9 Tada Petras prabilo: „Kam gi jūs susimokėte mėginti Viešpaties Dvasią? Štai ties durimis skamba žingsniai tų, kurie palaidojo tavo vyrą. Jie ir tave išneš“. 10 Bematant ji susmuko jam po kojų ir mirė. Atėję jaunuoliai rado ją negyvą, nunešė ir palaidojo šalia vyro. 11 Didelė baimė apėmė visą Bažnyčią ir visus, kurie apie tai išgirdo.

5 Comments

 1. kostia

  aliuzija į R. Juozaitį gan nebloga.

  Bet egzogezės žinovas jums Liutaurai išaiškintų visai kitaip. Juk šv. Rašto negalima priimt tiesiogiai.

 2. ponaitis

  vasarą kai skaičiau šv raštą, tai šita istorija buvo topu topas 🙂 kartu su tokiais variantais kaip "jėzus prispjaudė aklajam į delnus, dar įpylė žėmių ir liepė išsitrint akis" arba "jėzų uoloje prigavo daugybė žydų, bandė jį užmušt, bet jėzus pabėgo" 🙂 kietas tas jezus buvo..

 3. stb

  dievo,deja, nera….o jezusai, tai anu laiku stalones ir briusai:))
  juozaiciai tai puikiai zino:))
  beje prie tarybu valdzios uz tokius fintus bent is partijos ishmesdavo ( didele anuomet bausme ) ,o dabar kaip tik pakvies i kokia nors partija:)

 4. liutauras

  kostia, kaip bebūtų keista, šis įrašas originaliai skirtas ne Juozaičiui 🙂 šiaip sutinku, šioje ištraukoje gana daug gilesnių kampų

  ponaiti, pritariu. ir dar pridėčiau, kad puikus virusinės propagandos specialistas

  stb'ai, nebūčiau toks tikras, kad Jėzaus nėra. pagal tikimybių teoriją berods santykis yra 60% Jėzaus ir Dievo egzistavimo naudai. dėl Juozaičio ir Lietuvos – taip, tai datr viena galimybė Lietuvai keistis

 5. stb

  na taip taip pagal tikimybiu teorija
  jezui 60proc.
  ,mahomedui 20procentu
  ,budai 15procentu
  ir like kiti procentai kitiems dievukams ir stabams:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *