XXI a. kasdienybės dienoraštis

Valstybės pinigų naudojimas reklamos straipsniams – Ne!

Penktadienį Sigita Migonytė iš „Verslo žinių“ kalbino, ką manau apie valstybės institucijų perkamus reklamos plotus. Griežtą komentarą jau esu išrėžęs diskusijose po TILS'o pristatyto žiniasklaidos korupcijos tyrimo. Ir šį kartą nuomonė gana griežta, mūsų tarnai yra tapę reklamos straipsnių narkomanais:

Tuo tarpu Liutauras Ulevičius, informacijos vadybos „EPRS Vilnius“ projektų direktorius, sako, kad premjeroargumentas būtų teisingas, jei tokia priemonė kaip plotų pirkimas institucijų būtų naudojama tik išskirtiniais atvejais, kai kitų priemonių nebėra, pvz., vyksta ūkininkų suraššymas ir gyventojų kitaip neinformuosi, kaip tik nupirkęs plotą spaudoje ir idėjęs informaciją. „Bet tokių išskirtinę priemonę reikia naudoti tik kai iššbandei visas kitas ir jos neveiksmingos“, – pabrėžia jis.„O mūsų valdininkai tingi sukti galvą, kokią kampaniją ar akciją pasirinkti žmonėms informuoti, kaip tuos pačius pranešimus žiniasklaidai normaliai suraššyti, kad jie sudomintų žurnalistus. Jie naudoja lengviausią būdą – perka plotus. Ir taip įjunko, kad ėmė tai daryti kasdien, žodžiu, tapo reklaminių straipsnių narkomanais“, – pažymi p. Ulevičius.

Plačiau ir truputį nuosekliau sudėlioti akcentai – anglų kalba.

Straipsnio kopija lrt.lt

 


1 Comment

  1. churchill

    kai man buvo leituviu iskaita man kaiptik uzdave kalusima apie uzsk. strp., tai apsakiau, kad jei strp ivardinamas kaip uzsakytas, tai nieko cia blogo.

    Teko matyt provincijos laikrastuka su pirmam puslapyje tokiu teigiamu liberalcentristu strp ir be uszk. numerio, tai net bloga pasidare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *