XXI a. kasdienybės dienoraštis

Bėda Niujorke.. abejoju, ar dar pataisoma..

Netikiu, kad pinigams parsidavusiose JAV gali gimti šviesios mintys. Pastarieji įvykiai ex-lietuviškoje bažnyčioje Niujorke (Lady of Vilnius Church in Manhattann, New York, US) tik dar kartą tai patvirtina.

Suprantu, kad belieka retoriškai paklausti, ar dar galime ką nors pakeisti? Šešiakampis ant JAV ambasados Vilniuje tikrai nepadėtų – velnio ženklą, matyt, reikėtų paišyti ant Lietuvos katalikų ir Vyriausybės vadovų durų, kurie nesugebėjo apginti mūsų ex-tautiečių…

6 Comments

 1. churchill

  bet popiezius pazadejo padet 🙁 ar cia tik adamkaus reklama buvo?

 2. liutauras

  kiek pamenu, ten viskas atsiremia į JAV katalikų finansines skolas. bėda, kad lietuviškoji parapija itin menka skaičiumi, o pernelyg turtinga savo bažnyčia… ir, suprantu, iš nuotraukų, viskas jau AMEN, kaip pasakytų benediktas..

 3. Edmundas

  kas čia dabar? "pinigams parsidavusiose JAV", iš kur tokie apibendrinimai, o ar žinai, kaip žmonės gyvena JAV. Žodžiu, gadini savo blogą su tokiais be ryšio pasakymais, kurie, aišku, madingi, bet didelio proto nesimato. O gal ir tave antiamerikietiškos kairuoliškos nuotaikos apėmė, tokių ideologizuotų tipų pilna čia Lietuvoje ir Europoje. O gal komiškas "Naujosios Kairės" manifestas įspūdį padarė? 🙂

 4. liutauras

  gerbiu JAV už racionalią mąstyseną, kai renkamasi efektyvesni būdai ir priemonės, tačiau "efektyvumas" neįgalus pasverti vertybinių savybių, todėl rezultatas – bedvasė valstybė. manau, bažnyčios panaikinimas – puikus pavyzdys. šiaip man Lietuvoje būtų nesuprantama praktika, kad vietoj bažnyčios būtų pastatytas prekybos centras. JAV – tai kasdienybė. kur paskata? aišku, kad finansinė.

  dėl "kairės" – širdyje aš visada komunistas, tik protas yra kardinaliai priešingoje pusėje 🙂

 5. Edmundas

  "bedvasė valstybė"???? na jau na jau, ir parašei, deja, kaip matau tikrai esi dezinformuotas. Sunku pasakyti, kaip matuoti "dvasingumą", bet jei apytiksliai, tai JAV ir "dvasingesnė" ir religingesnė už kokią nors Vokietiją ar Prancūziją ir pan.

  O JAV katalikų bažnyčia bankrutuoja dėl žinomų priežasčių, na išgelbės popiežius tą bažnyčią, tai kitos nukentės. Situacija labai bjauri ir sunki.

  Linkiu naudotis protu.

  Take care

 6. liutauras

  ar galėtume įsivaizduoti situaciją, kad, tarkim, už skolas vyskupų konfederacija parduoda kokią Šv.Kazimiero bažnyčią (šalia Rotušės) ir ten atsidaro naujas viešbutis? manau, tai akivaizdus ženklas, kad JAV yra blogai su viešo turto valdymo. juo labiau, kad čia visiškai nesąmonė gaunasi – kuo lietuvių parapija atsakinga už pedofilų nuodėmes savo parapijose? čia man iš tiesų žydų modelis žymiai pranašesnis, kad kiekviena žydų bendruomenė yra pati sau ir atsakinga tik tiesiogiai Dievui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *