XXI a. kasdienybės dienoraštis

Riot in Tallinn (Estonia): self-explanatory video

etv video clip from YouTube (more available there) has perfect English translations. No need to ask for additional data, who inspired riots.

Mr. Putin, will you take responsibility and say „Sorry“?

Official Russian propaganda – would you expect any free word from Moscow Kremlin slaves?

Keep going, Estonia! We'll distribute virus of freedom even to autoritarian Moscow.

9 Comments

 1. kostia

  mačiau ir kitus reportažus,bet tamstos estų tv dar nebuvau matęs.

  na ką gi, rusija gina tik marodierius,kurie gerbiamas Liutaurai manu ir yra tikroji,gerai organizuota ,kremliaus pinigais šeriama pentoji kolona.

  o estų policinikus ir Valstybę telieka tik pagirt.

  mano pačio senelis žuvo prie Maskvos, ir man gėda dėl tokių " paminklų griovėjų". Tie kariai apsivertė karste,kai pamatė,kas juos gina.

 2. Paulius

  Lietuvoje tikrai taip nebūtų, kad prieš prisiliuobusius ruskius tik policininkai kovotų. Tikrai tūkstančiai lietuvių išeitų į gatves padėt pareigūnams. Tame tarpe ir aš. O estams turbūt po pusmečio dašus, kad reiktų eit kovot už savo valstybės garbę.

 3. DievuZiniasklaida

  Youtube yra dar keli reportažai iš Rusijos TV – verta pažiūrėti, kaip grubiai iškraipomi paprasti faktai ir konfliktas Estijoje pateikiamas vos ne kaip nekaltųjų išžudymas :]]

 4. Autoriui

  Niekas čia ne self-explanatory. Kaip RsV "specialistas" turėtum žinoti, kad abi pusės stengsis kuo daugiau liaudies palenkti į savo pusę. Vien į komentarus titruose pažiūrėjus, tai akivaizdžiai matosi.

  Per anksti dar daryti tokius drąsius pareiškimus.

 5. liutauras

  pakanka įsiklausyt į riaušininkų skanduotes. daugiau klausimų nekyla. o propaganda abiejose pusėse, teisybė 😉

 6. Autoriui

  Nuo pat skandalo pradžios matosi, kaip estai nemoka palaikyti diplomatinių santykių su tautinėmis mažumomis. O kai titruose riaušininkai vadinami dėgtingeriais, ir kitokiais "gražias" epitetais – propoganda iš estų žiniasklaidos primena šį komentatorių:

  http://www.youtube.com/watch?v=fWlebF63Rrc

 7. liutauras

  bet ar tamsta nori pasakyt, kad ten bent vienas blaivas asmuo daužo autobusų stoteles, varto stulpus ir skanduoja "Россия!"?

 8. A.Z.

  Jesus. Toki argumentą gali panaudoti kiekvienas. jis tik dar kartą parodo, kokia akivaizdi propoganda iš estų ir tavo pusės . Žinai, taip ir menka pasitikėjimas žiniasklaida.

 9. liutauras

  tai tamsta sakai, kad visa tai daryti – normali normalaus pasaulio praktika? gal tamsta kartais ir Vovką iš Kremliaus pavadinsi demokratijos puoselėtoju?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *