XXI a. kasdienybės dienoraštis

Ir krepšininkai turi mąstyti

Aišku, visi džiaugiamės „Lietuvos ryto“ pergale prieš FMG, bet nuo pratęsimo ir dar 5 min nežinios išgelbėjo tik serbas, nesusiprotėjęs ir metęs paskutinį tritaškį metimą.. taip ir baigėm 69:72, be pratęsimo 😀

6 Comments

1. Anonymous

Ar tu durnas ar siaip nezinai kaip viskas vyksta?

2. Anonymous

Siaip pratesimas butu buves tik tuo atveju jei skirtumas butu septyni taskai. Jeigu butu buvusios lygiosios – butu tuoks uzfiksuotas rezultatas ir baigtas kriukis.

Ir siaip ne visi dziaugiai…

3. DievuZiniasklaida

Kodėl 7 taškai? Gal su Uniks sumaišyta, pratęsimas būtų buvęs, jei būtume pralaiminėję -11 taškų.

O jeigu serbas nebūtų pataikęs to tritaškio, rungtynės taip ir būtų pasibaigusios – lygiosiomis. Net ir krepšinyje tas įmanoma, kai skaičiuojamas dviejų rungtynių rezultatas :]

4. Anonymous

Sorry… su Uniksu tikrai sumaisiau. Kazkaip aktualesnes rungtynes buvo :))

5. Anonymous

tai aisku durns, negi nesimato?

6. liutauras

kolegos, ar galit nurodyt nuostatų punktą, pagal kurį būtų nepratęsiamos antrosios rungtynės?