XXI a. kasdienybės dienoraštis

Knygos „Kaip tapti žinomam“ blogas – www.ulevičius.lt

Šiandien viešai kritikai pateikiau savo knygos blogą. Jo adresas www.ulevičius.lt (senesnėms naršyklėms – www.xn--uleviius-obb.lt).

Rytoj (antradienį) Lietuvos radijo „Klasikos“ programos laidos „Ryto Allegro“ vedėjo Modesto Vaišnoro kvietimu kalbėsiu apie knygų blogus, kam jie reikalingi ir kokie jų privalumai. Laidos anonsas:

9.10 Vienoje interneto svetainių pradėjo veikti pirmasis Lietuvoje knygos internetinis dienoraštis. Jame knygos „Kaip tapti žinomam: etiški ryšiai su visuomene“ autorius Liutauras Ulevičius viešai pateikia mintis ne tik apie knygos kūrimą ir šio kelio kliūtis, tačiau ir gyvai su lankytojais diskutuos bendrais ryšių su visuomene klausimais, pateiks papildomo turinio, kurio spausdintoje knygoje nebus. Internetiniai dienoraščiai – pasaulyje itin populiari šaka, kuri Lietuvoje žengia tik pirmuosius žingsnius. Apie tai, kokie knygų internetinių dienoraščių privalumai, kokios įtakos jie gali turėti įprastai klasikinės formos literatūrai ir knygai, kuo skiriasi knygų internetinių dienoraščių auditorija nuo literatūros skaitytojų, pokalbis studijoje su viešųjų ryšių specialistu Liutauru Ulevičiumi, Žmogaus studijų centro konsultantu Virgijumi Pupeikiu bei „Verslo žinių“ redaktoriaus pavaduotoju Arūnu Brazausku

6 Comments

 1. Anonymous

  Trečiadienį netyčia išgirdau Tave kalbant per radiją. Atrodo, tai buvo kita laida, nes ir dalyviai buvo kiti ir pirmas LRT kanalas. Įdomios mintys, kaip visada. Ypač patiko mintis apie Seimo narių Blog'us. Įdomu būtų paskaityti… Vis dėl to, manau, kad graži idėja greitai baigtųsi "kaip visada": vietoj Seimo narių pradėtų rašyti jų "visuomeniniai padėjėjai" ar tiesiog įvaizdžio specialistai.

 2. liutauras

  .. blogus rašytų padėjėjai, net tada būtų geriau, nei tuštuma. geriau tekstas, dėl kurio galiu ginčytis su tuo seimo nariu nei apskritai seimo narys be nuomonės.. tokį tik į šiukšlių dėžę..

 3. Tas pats

  Šiandien per TV paskelbė apie žinomo politiko A. Z. norą kontroliuoti Delfi: sužinoti visų apie jį rašiusių IP, net ir tų, kurie atsiliepė gerai. Šiaip jau minimasis būdavo toliaregiškesnis. Kadangi atsakomybė už interneto komentarus yra Tavo sritis, pasidarė įdomu sužinoti, ką apie tai manai?

 4. liutauras

  iš principo matau galimybę, kad teismas įpareigotų delfi.lt atskleisti zuokui pagal šio prašymą ip adresus tų komentarų, kurie akibaizdžiai įžeidžia ar šmeižia. kitaip tariant, reikia teismo sprendimo arba policija turi pradėti pati tyrimą. dvi galimybės. ir jas pilnai palaikau. jeigu kažkas kažką vadina "debilu", tai tikrai turi būti priemonės gynybai. ir nesvarby, ar taip vadinamas zuokas, daktaras ar pats ponas dievas

 5. Anonymous

  Bet juk jis nori sužinoti visų IP adresus. Ar toks noras neatstums nuo jo tų, kurie komentaruose atsiliepė apie jį gerai?

 6. liutauras

  manau, kitų IP adresų niekas neturėtų atskleidinėt. "smalsumas" nėra pakankamas pagrindas teismo sprendimui. pagrindas būtų asmens teisėtų interesų ir konkrečių teisių pažeidimas arba grėsmė, jog taip gali įvykti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *