Galvojat aš šiaip sau užtilau? Nė mažiausio žaisliuko esat neverti tada. Taigi ruošiausi savo gimtadieniui, buvau visa suplukusi ir užsiėmusi šventės detalių derinimu. Manot, buvo lengva? Tačiau tikrai verta!

Bet ką jau čia apie prabėgusias akimirkas. Dabar juk toks geras metas pakalbėti apie svarbesnius dalykiukus.

Pirmiausia visi Jūs turėtumėt žinoti, kad turiu pačią pačią nuostabiausią mamą – ką mes abu su tėčiu be jos darytume? Neįsivaizduoju… tai tėtis užmirštų išplauti indus, tai aš visus kambarius apversčiau aukštyn kojom, tai, galų gale, kas mane pasuptų ilgą ilgą dieną, kai nuotaika šiek tiek liūdinti pradeda?

Todėl pirmoji mano šventės svečių sąraše ir buvo mama – pats mylimiausias žmogus šiame pasaulyje. Tik vis dar painioju jos vardą, kažkodėl man galvytėje vis sukasi tie vardai ir noriu mamytę vadinti „tia-tia“..

Tarp kitko, galite atkreipti dėmesį į mūsų suderintas sukneles – specialiai siuvomės ir netgi siuntėmė iš toli toli.. sako, yra kažkokia tokia šalis Singapūras?! bet atrodėme tikrai gražiai!

Tai kamgi dar reikėtų ne vieną gerą žodelį tarti? Ogi nepakartojamiems seneliams! Jų kantrybė nėra begaline, tačiau mane tikrai myli ir rūpinasi, netgi tada kai drąsiai keliu vidury nakties ir liepiu nakties miego metą skirti man…

Senelius šioje nuotraukoje per prievartą susodinau ir liepiau mane laikyti, tik per tą skubėjimą nespėjau nusišypsoti.. jau tie rūpesčiai..

Aišku, šventėje dalyvavo ir visos trys pusseserės, ir visas vienas pusbrolis, daug tetų ir dėdžių (jų vardų dar neprisimenu) – visiems jiems daviau paragauti savo gimtadienio torto! O jau koks skanumėlis buvo, kad galėtumėt paragaut… Visa bėda, kad mamai tuo metu buvo ne kokia nuotaika ir man torto nedavė net paragaut. Kuo aš nusikaltau, a? Bet mama, tikriausiai, žino geriau.

Ir vos nepamiršau – taigi dar tėtį paminėti reikia, bet jis su fotoaparatu lakstė, filmus rodė ir dar neatsiuntė man savo nuotraukos – kai tik atsiųs, pažadu įdėti.

O visus, kuriuos paminėti nespėjau, prašau neįsižeisti ir siunčiu didelį bučinuką – jus labai labai myliu!