XXI a. kasdienybės dienoraštis

Prisijungiu prie „A.Jonkus ir partneriai“

A.Jonkus ir partneriai

Iš vis dažniau gaunamų skambučių ir netiesioginių užuominų suprantu, kad ta žinia jau „sklando ore“, todėl belieka oficialiai patvirtinti – taip, grįžtu į aktyvią ryšių su visuomene rinkos veiklą ir prisijungiu prie Artūro Jonkaus komandos (www.jonkus.lt) kaip nepriklausomas partneris.

Nusprendėme burti nepriklausomų komunikacijos ekspertų komandą, kurios nariai kauptų savo patirtį atskirose srityse, galėtų laisvai jungtis stambesnių projektų atveju, tačiau kartu išliktų nepriklausomi atskirai vykdomuose projektuose. Formalus veikimo pagrindas ir jungiamoji grandis – aktyvią veiklą atnaujinanti ryšių su visuomene bendrovė „A.Jonkus ir partneriai“.

Tikime, jog praktika ir rinka parodys, kiek mūsų sprendimas tinkamas, tačiau tikime, jog tai leis išnaudoti sinergiją, padidės pasirinkimo galimybės klientams, lengviau prisitaikysime skirtingo masto projektams.

Bendri veiklos principai – trys. Pirma, savo veiklą grindžiame asmeninės kompetencijos sritimis. Esame skirtingų sričių ekspertai, todėl kokybę garantuojame savo srityse, o kitų sričių specialistus pritraukiame iš šalies. Antra, veikiame kaip savarankiškai dirbančių profesionalų komanda. Turime bendrus principus, tačiau neturime hierarchinės struktūros, taktinio lygio sprendimus galime priimti čia ir dabar. Trečia, tikime ilgalaike etikos nauda, todėl griežtai paisome galimų interesų konfliktų, vengiame neetiškų technologijų.

Esame vertėjai, kurie padeda susikalbėti. Klientams ir pardavėjams. Vadovams ir žurnalistams. Akademikams ir visuomenei. Direktoriams ir valytojoms. Lobistams, politikams ir rinkėjams.

6 Comments

 1. Paulius

  Prieš porą valandų jau perskaičiau Artūro Jonkaus blog’e. 🙂

 2. Paulius

  P.S. Sėkmės darbuose. 🙂

 3. Liutauras

  Pauliau, ačiū!

 4. Uka

  Kodėl Jonkus?

 5. Liutauras

  Uka, nes sutampa požiūris į ryšius su visuomene kaip vertėjų/padėjėjų susikalbėti profesiją, pagrindinius tokios veiklos pamatus.

  taip pat svarbu, kad sutapo mintys dėl bendradarbiavimo modelio (iš esmės – advokatų kontoros formatas)

 6. stiuartas

  Sveikinu sugrįžus, sėkmės:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *