XXI a. kasdienybės dienoraštis

Apklausa: ar tai etiška ryšių su visuomene technologija?

080119_poll.jpgJeigu kas pamena, tai vienas mano knygos „Kaip tapti žinomam: etiški ryšiai su visuomene“ poskyris buvo skirtas „juodosioms“ ryšių su visuomene technologijoms.

Dabar Lietuvoje jau galima suskaičiuoti ne vieną ir ne dvi ryšių su visuomene agentūras, kurioms neetiškos ryšių su visuomene technologijos yra kasdienė duona. Truputį pabandęs (ne, tai ne darbų su Rolandu Paksu laikotarpis) ir suvokęs, kuo tai kvepia, manau, kad tai yra kokybiškos ryšių su visuomene rinkos peilis, kurio ilgalaikė pasekmė būtų visiškas profesijos sunaikinimas ir virsmas į rinkos nišose dirbančius reklamos tekstų kūrėjus.

Šia apklausa noriu įvertinti, kaip Jūs vertinate, kas yra etiška, o kas netinka Lietuvai. Pažadu, jog apklausos dalyvių skaičiui pasiekus 100, savo atsakymus paskelbsiu viešai. Jeigu kam nesiseka balsuoti čia, galite pasinaudoti tiesiogine nuoroda. Dėl atskirų punktų formuluočių turinio diskusija galima – naudokime komentarų galimybes.

2 Comments

  1. kostia

    Ar gali būti etiškos ryšių su visuomene technologijos? Manau,kad konkrečiai NE. Tiesą pasakius nebematau skirtumo tarp RsV ir visų galimų propogandos formų.
    Ką ir pats patvirtini duotame klausimyne. na nėra nė vienos etika kvepiančios formos. Ir tai natūralu.

  2. Simas

    As pasigedau vieno punkto – ne vienas is siu budu nera etiskas… Uz ta prabalsuociau. Beje, ar “netycia” toki punkta praleido??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *