XXI a. kasdienybės dienoraštis

Į ūkininkų ir kvailių maratoną įsijungia ir K.Prunskienė

Galima juoktis. Galima pokštauti. Tačiau Kazimira Danutė Prunskienė, berods, kalba rimta veido išraiška:

Aš, kaip Žemės ūkio ministerijos vadovė, bandysiu gauti kitų ministrų bei koalicijos partnerių pritarimą, kad „Mažeikių naftos” privatizavimo lėšos iš dalies galėtų būti panaudotos ūkininkų nuostolimas padengti, ne tik rubliniams indėliams grąžinti, ne tik dirbančių pensininkų negautoms pajamoms kompensuoti. Taip kaip kadaise „sudegė” indėliai, taip pernai „sudegė” derliaus dalis. Manau, žemdirbių reikalavimas yra pagrįstas užtikrinti tokį kompensavimą <…>

Belieka pridurti, kad pernai Lietuvos žemdirbiai patyrė 695 milijonus litų nuostolių. Kągi, belieka ŽUM'os atvirai paprašyti pateikti oficialius duomenis, kiek iš tų – patyrusiųjų nuostolius – bankrutavo?

Na, o vargšams ūkininkams dar yra vilties – galėtume parduoti Iganlinos atomnę, po to uostą, dar liktų kas nors. Tad Jūsų bankrotas – tik po visos Lietuvos lavono. Amen.

2 Comments

  1. Kestas G.

    Tokie ministru pareiskimai sukelia juoka pro asaras (turbut daugiau gaunasi antrojo)… Ukininkai su 700 mLTL nuostoliu jau senokai turetu buti basanoshkes uzhverte, strateginis fak-ing sektorius

  2. Anonymous

    taigi rinkimai arteja, reikia akcijas augintis. neilgai trukus ir kiti nusimato, o vis gi dar pora kadenciju "pasitarnauti" valstybei gerai butu. malonu gi ir nauda siokia tokia. man tai nesuprantama, kaip toji raudonoji ideologija taip galejo isigerti i krauja ir kodel nuo jos neimanoma pagyti net po tokios gan ilgos nepriklausomos reabilitacijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *