XXI a. kasdienybės dienoraštis

Organizuok „Rinkis rimtai!“ diskusiją!

Kaip „Piliečių Santalkos“ talkininkas kviečiu visus pasinaudoti „Rinkis rimtai!“ iniciatyva.

Susodinkime vietos politikus prie to paties stalo, pateikime tuos pačius klausimus ir akivaizdžiai įvertinkime, kaip jie siūlo spręsti konkrečias vietos bendruomenių problemas. „Piliečių Santalka“ siūlo metodologinę pagalbą, o kol kas galima į svečius pasikviesti ir jos lyderius. Juk norėtumėte, kad vietos politikai pradėtų raudonuoti, kai nebesugebės atsakyti į skvarbius Romo Sakadolskio, Ryčio Juozapavičiaus, Dariaus Kuolio ar kitų profesionalų klausimus?

Pažymėčiau, kad iniciatyva neremia jokios politinės partijos ar jėgos. Mūsų tikslas – iškvosti visus!

P.S. politikai, ruoškitės artėjančiai mano provokacijai – Seimo nariai, kurių partijos juos pateiks kandidatų į savivaldybių tarybas sąrašuose, turės atsakyti, ar pasižada palikti Seimą ir eiti dirbti į vietas. neatsakiusiųjų teigiamai partijos garantuotai neteks vieno balso 🙂

2 Comments

  1. Rinkėjas

    Būtų įdomu, kaip eiliniam rinkėjui, sužinoti Jūsų nuomonę apie organizuojamą akciją balsuoti "prieš visus". Stebina, kad organizatoriai pakankamai išsilavinę žmonės. Kaip tai paaiškintumėt?

  2. liutauras

    visada labai atsargiai vertinu pasiūlymus, kurie nukreipti "prieš kažką". jau geriau už blogiausią variantą, bet už jį. naikinimas ir neigimas nieko nekuria, tik naikina. norėčiau, kad augintume, kad ir prastus augalus, o netektų gyventi dykvietėje, kad ir sterilioje.

    šiaip penktadienį bus aiškūs partijų sąrašai, tada bus galima konkrečiau į akis pažiūrėti kiekvienam kandidatui

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *