XXI a. kasdienybės dienoraštis

Komunikacijos etika

Šiandien Lietuvos žurnalistikos centre skaitysiu paskaitą „Ryšių su visuomene etika“. Nors jai pasiruošti teko per labai trumpą laiką, tačiau, tikiuosi, pavyks auditorijai pateikti pagrindinius iššūkius, tenkančius mūsų profesijos žmonėms šiuo laikmečiu.

Įdomu, kad šiandien Rytis Juozapavičius interneto portale www.alfta.lt pateikia rimtą kritiką dėl Lietuvos komunikacinių kanalų (t.y. visuomenės informavimo priemonių – žiniasklaidos) etikos, pamatinių jų veiklos principų.

Iš esmės pritardamas išreikštai pozicijai, jog situacija prasta ir perdėm ciniška (tai lygiai taip pat teisinga ir mūsų – komunikacijos – srities specialistams), noriu tik paminėti, kad egzistuoja dar keturios tiek pat skaudžios sritys – vertybių etika, tikslinių auditorijų etika, konkurencinių pranašumų etika ir informacinių paketų etika. Apie juos, tikiuosi, plačiau papasakosiu po šiandienos paskaitos.

P.S. paskaitos metu rodytą prezentaciją galite atsisiųsti, naudodamiesi paskutinio mano knygos blogo www.ulevičius.lt įrašo nuorodomis.

2 Comments

  1. Paulius

    Laukiam pasakojimo – įdomu. (:

  2. Ieva

    Paskaita buvo įdomi. Ačiū 😉 Lauksime kitų!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *