XXI a. kasdienybės dienoraštis

Apie blog'us ir jų ateitį Lietuvoje

Lietuvos radijo laida „Ryto garsai“ vieną iš savo gruodžio 13 reportažų skyrė interneto dienoraščiams (blog'ams). Keletą minčių išdėsčiau ir aš:

 • Interneto žiniasklaida nugalės kitas žiniasklaidos rūšis;
 • Blog'ai laimi savo nepriklausomumu ir šaltinių įvairove;
 • Internetas – puiki erdvė pilietinės visuomenės kūrimui ir palaikymui.

Laidos įrašą galite rasti Lietuvos radijo interneto svetainėje. Reportažo pradžia ~03:08:15, trukmė ~12 minučių.

3 Comments

 1. Anonimas

  va, ka tik paklausiau per "lietuvos diena" reportaza. ten ir sio blogo adresa radau. nu man kol kas nesitiki kad tokie blogai, kokie jie dabar yra tai nebus populiarus. vis tiek reikes. informacijos kulis, kuriame rasti ka nors idomaus ar reikalingo, tai laabai sudetinga. gal ateity patobules, arba as ismoksiu "filtruoti" informacija.

  va 🙂

 2. Anonimas

  va, ka tik paklausiau per "lietuvos diena" reportaza. ten ir sio blogo adresa isgirdau. nu man kol kas nesitiki kad tokie blogai, kokie jie dabar yra tai nebus populiarus. vis tiek reikes. informacijos kulis, kuriame rasti ka nors idomaus ar reikalingo, tai laabai sudetinga. gal ateity patobules, arba as ismoksiu "filtruoti" informacija.

  va 🙂

 3. liutauras

  Pritariu, šiandieninė blog'ų padėtis, ypač Lietuvoje – kūdikystė.. Patarčiau pasiskaityt teoriškai mano šefo – Ričardo Edelmano („Edelman“ ryšių su visuomene tinklo įkūrėjas, savininkas, vadovas, etc.) blog'ą http://www.edelman.com/speak_up/blog/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *